Unihokej

 

Komunikat organizacyjny

Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

UNIHOKEJ

2019/2020

 

 

 

Miejsce zawodów: HS I LO ul. Puszkina

Odp. Kol. P. Wiśniewski i M. Duchnowska

 

Dziewczęta:

×         ZS Ekon

×         I LO

×         II LO

×         ZSTiO

×         ZS Odzież

 

Chłopcy

A

B

I LO

IV LO

ZS Elektr

II LO

ZSBiS

ZSTiO

ZS Mech

ZS Ekon

ZS Gastr

ZS Odzież

 

 

Czwartek, 7.11.2019 r.

 

Godz. 11.00 – dziewczęta

 

11.00    I LO – ZS Odzież

11.20    ZS Ekon – II LO

11.40    ZSTiO – I LO

12.00    ZS Odzież – ZS Ekon

12.20    ZSTiO – II LO

 

12.45 chłopcy gr A

 

13.00    ZS Elektr – ZS Gastr

13.20    ZSBiS – ZS Mech

13.40    I LO – ZS Elektr

14.00    ZS Gastr – ZSBiS

14.20    I LO – ZS Mech

 

14.45 chłopcy gr B

 

15.00    II LO – ZS Odzież

15.20    ZSTiO – ZS Ekon

15.40    IV LO – II LO

16.00    ZS Odzież - ZSTiO

16.20    IV LO – ZS Ekon

 

 

Wtorek, 12.11.2019 r.

 

12.30 chłopcy gr B

12.30    II LO - ZSTiO

12.50    ZS Ekon – ZS Odzież

13.10    ZSTiO – IV LO

13.30    ZS Ekon – II LO

13.50    ZS Odzież – IV LO

 

14.30 chłopcy gr A

 

14.30    ZS Elektr - ZSBiS

14.50    ZS Mech – ZS Gastr

15.10    ZSBiS – I LO

15.30    ZS Mech – ZS Elektr

15.50    ZS  Gastr – I LO

 

 

Czwartek, 14.11.2019 r.

 

Godz. 12.00 dziewczęta

 

12.00    I LO – ZS Ekon

12.20    II LO – ZS Odziez

12.40    ZS Ekon - ZSTiO

13.00    II LO – I LO

13.20    ZS Odzież - ZSTiO

13.40 zakończenie GSM, wręczenie nagród

 

14.00 chłopcy – finały

 

14.00 półfinał 1 1A – 2B

14.25 półfinał 2 2A – 1B

15.00 mecz o 3. miejsce

15.25 mecz o 1. miejsce

15.45 zakończenie, wręczenie

 

 

 

Czas gry 2x8 min (bez przerwy- tylko zmiana stron boiska), w finałach chłopców 2x10 min.

 Przy ewentualnym remisie mecz rozstrzygają rzuty karne.

Rozgrzewka wspólna przed serią spotkań (nie ma rozgrzewki przed meczem)

Zespół składa się z 12 zawodników (5 zawodników w polu + bramkarz)

Nie ma przerw na żądanie dla zespołów.

 

Punktacja:

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1, za przegrane 0 punktów, za walkower -1 punkt.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów

2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

a. większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz),

b. większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c. lepsza różnica bramek w całym turnieju,

d. większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,

3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia – rzuty karne między zainteresowanymi zespołami

 

W meczach pucharowych chłopców przy remisie przeprowadza się rzuty karne (seria po 3 i ewentualnie po 1 do rozstrzygnięcia)